Rokometni klub SVIŠ Ivančna Gorica od 25. do 27. avgusta 2023 organizira tradicionalni, tokrat že 12. rokometni turnir Ivančna Gorica 2023, in sicer v mlajših starostnih kategorijah (kadeti letnik 2007/08, starejši dečki letnik 2009/10 in mlajši dečki letnik 2011/12).

Turnir bo podobno kot prejšnja leta potekal istočasno v obeh dvoranah v Ivančni Gorici (Osnovna šola Stična in Srednja šola Josipa Jurčiča), pri čemer bo v vsaki starostni kategoriji nastopilo po 12 ekip, skupaj 36 ekip, od tega 5 ekip iz Hrvaške in BIH ter ostale prepoznavne slovenske ekipe: SVIŠ Ivančna Gorica, Trimo Trebnje, Krka Novo mesto, Riko Ribnica, Grosuplje, Mokerc Ig, Slovan, Dobova, Radovljica, Kronos Logatec, Herz Šmartno.

V treh dneh bo tako v dveh dvoranah v Ivančni Gorici odigranih kar 94 tekem. V sklopu turnirja za mlajše selekcije, ki velja za najkakovostnejši turnir v Sloveniji, bo v soboto od 17. ure dalje potekal tudi članski turnir, na katerem bodo nastopile ekipe SVIŠ-a, Škofljice, Grosuplja in Iga. Dragi navijači, članski igralci RK SVIŠ Ivančna Gorica, se bodo na tem turnirju prvič predstavili v novi zasedbi. Pridimo in jih podprimo.

Poleg tekmovanja bo pred dvoranama poskrbljeno tudi za jedačo, pijačo in dobro glasbo.

Že danes vsi rokometni privrženci vabljeni na pestro vikend dogajanje. Pridite, ne bo vam žal.

V prihodnjih dneh objavimo tudi razpored tekem po posameznih kategorijah. Spremljajte nas.

NAVIJAMO ZA SVIŠ!!!